Все для шкільних свят

Сценарії, Пісні, Вірші та багато іншого, що знадобиться при організації свят у навчальних закладах

Вірші

Вірш До дня Святого Андрія

Святого Андрія, це – молоді свято, Нас завжди збиралося досить багато, Картоплю варили і тісто місили, Вареники разом швиденько ліпили…

,

Вірші до Дня перемоги. Частина 3

У СВЯТО ПЕРЕМОГИ У свято Перемоги Я рано-рано встала. Малюночок весняний Гарненько змалювала: Вербички волохаті, Високе небо ясне, І сонечко у небі Горить-горить, не гасне. Піду я в крайню хату До баби Якилини: Ані дітей у неї, Ані рідні-родини.

,

Вірші до Дня перемоги. Частина 2

БІЛЯ ПАМ’ЯТНИКА Він стоїть… Кам’яне мовчання Поглядає на нас з висоти… Зникла в мами надія остання: Не повернеться син із війни. І тепер уже мама не випере Для синка кам’яну сорочку, Її вітер гарячий висушить, І дощі у росі прополощуть.

,

Вірші до Дня перемоги. Частина 1

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ Привели шляхи-дороги Наш народ до перемоги. І солдати-дідусі Посміхаються усі. Це святе травневе свято Треба серцем відчувати! Придивись: в старих солдат Сльози радощів блищать!

,

Вірш до дня св. Валентина – Я і ти

Я і ти Я і ти – мов дві зорі, Що від усіх ясніші, Мов ті троянди запашні, Що пахнуть наймиліше.

,

Вірш до дня св. Валентина – Моя любове!

Моя любове! Я перед тобою. Бери мене в Свої блаженні сни. Лиш не зроби слухняною рабою, не ошукай і крил не обітни! Не допусти, щоб світ зійшовся клином, и не присниться, для чого я живу.

,

Вірш до дня св. Валентина – Не говори печальними очима…

Не говори печальними очима ті, що не можуть вимовить слова. Так виникає ніжність самочинна. Так виникає тиша грозова.

,

Вірш до дня св. Валентина – Очима ти сказав мені: люблю

Очима ти сказав мені: люблю. Душа складала свій тяжкий екзамен. Мов тихий дзвін гірського кришталю, несказанне лишилось несказанним. Життя ішло, минуло тієї перон. гукали тиша рупором вокзальним. Багато слів написано пером. Несказанне лишилось несказанним.

,

Миколаю, Миколаю!

Миколаю, Миколаю! Я про тебе пам’ятаю, І тому я добре вчуся І до Бога все молюся. Знаю, завдяки лиш праці Буду жить колись в палаці, Зможу користь приносити Й краю рідному служити.

Миколаю, Святий Миколаю!

Миколаю, Святий Миколаю! Де ти ходиш, де бродиш в світах? Чом так рідко до нас прибуваєш? Ти — чаклун і добродій у снах. Миколаю, Святий Миколаю! Благодійність твоя без кінця. Ти домівки й спокою не маєш, Та усмішка не сходить з лиця. Твоє серце гаряче, невтомне Стукотить через роки і час В день святий, у […]

Previous Posts