Все для шкільних свят

Сценарії, Пісні, Вірші та багато іншого, що знадобиться при організації свят у навчальних закладах

Сценарій до Дня Захисника Вітчизни – Поліцейська академія

Сценарій до Дня Захисника Вітчизни (23 лютого)
“Поліцейська академія”

– Добрий вечір, дорогі друзі! Поспішаю нагадати, що сьогодні 23 лютого. День Захисників. Хлопців нашого класу, майбутніх захисників, ми запрошуємо пройти випробування у нещодавно
відкрилася поліцейської Академії.
– Дозволь, а чому ж поліцейської?
– Ти що, не дивився крутих бойовиків? Там всегда перемагають сильні, добрі й відважні поліцейські. Ми вирішили у нас, в Росії відкрити школу справжніх героїв – поліцейських як у фільмах.
– Які ж науки будуть вивчати поліцейські?

Загрузка...

– Как у будь-яких нормальних поліцейських: етикет, історія, військове мистецтво, фізична підготовка, акторська майстерність. Запрошуємо на сцену Директора Академії. Йому слово. (виходить учитель)
– Добрий день, шановні курсанти! Преступать до наших випробувань. Звання “Кращих” отримають не всі. Тільки ті, що пройдуть всі випробування, будуть нагороджені дипломами нашої Академії. На старті всі курсанти отримають кольорові стрічки-нашивки. Усього їх п’ять. Колір кожної стрічки відповідає одній з дисциплін Академії. Завдання кожного курсанта – до фінішу зняти всі стрічки. Стрічка знімається у разі проходження одного з 5 етапів. Час, не забувайте, обмежена.
– Етапи, на яких знаходяться викладачі дисциплін, ви знайдете на території всієї школи. Пересуваючись групами по 3 людини, ваше завдання: як можна швидше знайти всі етапи і якісно виконати завдання.
– Все можуть пересуватися у вільному пошуку. Дівчата можуть ввійти до складу контрольної служби. Вони будуть спостерігати за виконанням завдань на етапах.
– Отже, На старт, увага, марш!!!!

Завдання на етапах:
1. Етикет:
Уявіть що ви – господарі вечірки, що запросили до себе додому колег мало знайомих між собою. Продемонструйте ваші дії в перші кілька хвилин

2. Історія:
– I. Виправ помилку.
1. Воронеж було повністю звільнено від фашистів 25 січня 1944. (1943 р.)
2. Блокада Ленінграда була повністю знята російськими військами 12 – 18 січня 1943 року. (13 січня 1944 року.)
3. Оборона Севастополя тривала з жовтня 1941 по червень 1942 року. (по 9 липня 1942 року.)
4. 5 серпня 1943 в Москві пролунав перший салют на честь визволення двох міст – Курська й Воронежа. (Орла і Бєлгорода.)
5. З 28 листопада по 1 грудня 1943 р. в Тегерані проходила конференція глав урядів країн – союзниць: Англії, Франції, СРСР. (Англії, США, СРСР).
6. Радянські війська підняли Прапор Перемоги над рейхстагом 9мая 1945 року. (30 квітня 1945 р.)

II. Вибери правильну відповідь
1. Мосін Сергій Іванович, що народився в Рамон і закінчив Воронезьку військову гімназію був видатним конструктором. Він був творцем:
а) грізною 152-мм гаубиці б
) знаменитої гвинтівки – “російської трилінійки”
в) моделі першого дельтаплана
2. З воронезької землі беруть робочий старт літаки Ту-144 та Іл-86. Хто був автором конструкції літаків “Іл” під час війни?
а) Мікоян А.І.
б) Ілларіонов В.М.
в) Ільюшин С.В.
3. Разом зі своїм батьком з Швеції до Росії в середині ХIX століття приїжджає маленький хлопчик Альфред. Отримавши прекрасну освіту він стає великим вченим. Йому належить винахід динаміту, бездимного пороху, удосконалення нітрогліцерину, як вибухової речовини. Перед смертю ця людина заповідає весь дохід від капіталу щорічно розподіляти у вигляді премій між тими, “хто приніс найбільшу користь для людства”. Його звали:
а) Нобель
б) Оскар
в) Сорес
4. Творець теорії ракетного руху, основоположник сучасної космонавтики, був звичайним викладачем фізики і математики в Калузі. Ще коли ракети відносилися до області фантастики, він твердо вірив у швидкий можливий політ людини в космос. Це був:
а) Тімірязєв
б) Вернадський
в) Ціолковський
5. У 1899 р. один з російських броненосців зазнав аварію в Балтійському морі. Зв’язок з ним було відновлено завдяки винаходу А. С. Попова. Тоді вперше у світі був використаний:
а) телефон
б) телеграф
у) радіоприймач

3. Військове мистецтво:
Конкурс “Маскування”. Ведучий стає обличчям до стіни. Всі учасники стають у одну лінію, за спиною у ведучого і повинні за одним і повинні непомітно прокрастися до ведучого й доторкнутися до його плеча. Ведучий не повертаючись повинен зупинити що крадеться, як тільки почує якийсь шерех з його боку. У випадку, якщо ведучий почув що крадеться, він каже: “стоп!”, Гравець не може продовжувати рух. Переможе той, хто ближче підкрався до ведучого.

4. Фізична культура. “Смуга перешкод”.

Провідний заздалегідь готує смугу: Нагромадження різних великих предметів і меблів. Учасники повинні перебратися через загромадження не зачепивши дзвоника, що висить на шиї в кожного. Якщо дзвіночок задзвонить, значить, учасник вибуває з гри. Смугу перешкод він не пройшов.

5. Акторська майстерність.
Всі учасники стають у коло. Один повинен розсмішити всіх інших (мімікою і жестами). Решта учасників не повинні розсміятися. Якщо за 1.5 хвилини вони не розбіглися, випробування пройдено.

Закінчення гри: Тільки найкращі, які зняли всі стрічки за визначений час, (30 хв.) отримують диплом Академії. Їх можна нагородити призами з окремих дисциплін. Дівчата можуть нагородити призом “Глядацьких симпатій” найбільш сподобався їм учасника.

Загрузка...

,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.